FallinFlover Blog

Güllerin Renk Anlamları Nedir? Kırmızı,Turuncu,Mor,Sarı,Beyaz,Pembe Güllerin Anlamı Nedir?

solmayan gül - fallinflover.com

Solmayan Güllerin Renk Anlamları Nedir?

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en orjinal ve anlamlı yolu olan solmayan gül tasarımlarımızın her renginin ayrı bir anlamı ve önemi vardır.Hediyenizin zarifliğini arttırmak için renklerin anlamlarından faydalanmanızı şiddetle tavsiye ederiz!

Kırmızı Güller

Kırmızı güller; aşkı ve tutkuyu ifade etmenin en etkili yoludur.Evrensel olarak en çok tercih edilen renk olmasıyla birlikte en mutlu eden renk olduğunu da hatırlatmak gerekir. :)

kırmızı gül

Mor Gül

Mor güller, ilk görüşte aşkın simgesidir.Aşkınızı anlatırken kırmızı güllere alternatif olarak kullanılan yegane renktir.Mor güller, derin anlamıyla aşkınızı tarif etmenin en zarif yoludur.

mor gül

Sarı Güller

Sarı güller; güneşin, ışığın ve enerjinin sembolüdür.Sarı güllerden oluşan bir hediye dostluk ve iyi niyet işaretidir.

sarı gül

Beyaz Güller

Beyaz güller; masumiyet saflık ve içten duyguların rengidir.Aynı zamanda beyaz gül doğruluğun, saygının ve sadakatin simgesidir.Sadık eşlerin vazgeçilmez seçimleri arasında alması tesadüf değildir :)

beyaz gül

Pembe Güller

Pembe güller; romantizm, mutluluk ve güzelliği sembolize etmektedir.Düğünlerde ve açık havalarda olağanüstü bir görsellik sağlamak için vazgeçilmezdir.Ayrıca yeni sevgililerin en çok tercih ettiği gül rengidir :)

pembe gül

Turuncu Güller

Turuncu güller; canlılık ve içtenliğin temsilidir.Baktıkça içimizi kıpır kıpır eden bu renk cümbüşüne sahip güller, tutkulu mesajlarımızın vazgeçilmez dostudur!

turuncu gül

 

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanlar zorunludur. *